Proje Hizmetleri

Proje Hizmetleri

KUZ YAPI ; kendine özgü bakış açısı ile mimari ve iç mimari projelerinizde sizlerin hizmetinizdedir. İç mimari ve dekorasyon projelerinin tasarım ve uygulamalarını yapmaktadır.

Ruhsat uygulama projesi, etüt çalışmaları, rölöve plan çizimleri, iş yeri ruhsat projeleri, Dekorasyon uygulama işleri, 3-boyutlu sunum, maket , dış cephe detay çizim ve çözümleri vs profesyonel mimar VE MÜHENDİS kadromuz ile bizlerden talep edilen DETAY ve çözümleri müşterilerimize hızlı ve kaliteli olarak teslim etmekteyiz.

Müşterinin talepleri doğrultusunda istenilen iş akdinin yerine getirilebilmesi için atılacak adımlar programlı ve karşılıklı diyalog halinde oluşturulmaktadır.Taleplerin alınması sonrasında etüt ve konsept çalışmaları ile projelendirilen işin detayları 3 boyutlu görseller sunum olarak hazırlanır.Mutabık kalınması ardından iş takvimi oluşturulup,iş bitiş süresi verilerek zamanında teslim etmeyi taahhüt edelir.Geciken iş karşılığı cezai sorumluluklar sözleşmeye yazılır.Böylece iki tarafın maduriyet durumlarını ortadan kaldırmak hedeflenir.